Donice Ogrodowe

Jednym z naszych produktów są donice wykonane z płyty warstwowej w kilku wariantach kolorystycznych oraz wielu proporcjach i wymiarach.

Korpus donicy wykonany jest z jednego kawałka odpowiednio nafrezowanej oraz poskładanej 3-4mm płyty kompozytowej. W korpus wklejamy wzmocnienia na spodzie oraz ściankach z uchwytami, co w połączeniu z najwyższej ...

Jednym z naszych produktów są donice wykonane z płyty warstwowej w kilku wariantach kolorystycznych oraz wielu proporcjach i wymiarach.

Korpus donicy wykonany jest z jednego kawałka odpowiednio nafrezowanej oraz poskładanej 3-4mm płyty kompozytowej. W korpus wklejamy wzmocnienia na spodzie oraz ściankach z uchwytami, co w połączeniu z najwyższej jakości uszczelniaczem, nadaje donicy odpowiednią sztywność, szczelność oraz wytrzymałość.  Zewnętrzną warstwę donicy tworzy blacha aluminiowa o grubości 0,5mm pokryta dodatkowo lakierem bezbarwnym. Stop zawiera ok 99% aluminium, dzięki czemu nie ima się go korozja a nawet wieloletnia ekspozycja na warunki zewnętrzne nie jest w stanie zaszkodzić wyglądowi naszych donic. W spodzie donicy nawiercone są dreny, które wraz z przymocowanymi do niego nóżkami zapewniają odpływ nadmiaru wody.

Donice w kolorze szczotkowanego oraz polerowanego (lustro) aluminium stanowią niebanalny dodatek ozdobny nowocześnie zaprojektowanego ogrodu czy biura. Warto nadmienić, że dodatkowym atutem donic lustrzanych jest ich właściwość odbijania obrazu w bezpośredniej okolicy ich położenia, co powoduje niesamowity efekt rozmywania się donicy w tle oraz pozornej lewitacji posadzonej w niej rośliny. Materiał wykonania oraz nowoczesny design, czyni nasz produkt godnym uwagi, oryginalnym elementem dekoracyjnym do zastosowania w kompozycjach odważnych i pomysłowych projektantów wnętrz i ogrodów. Natomiast donice o drewnopodobnym deseniu reprezentują bardziej klasyczny styl i zaspokoją z kolei gusta tradycjonalistów, skłaniających się bardziej w stronę estetyki rustykalnej.

Możliwość wykonania donic o indywidualnych rozmiarach – wycena indywidualna

Więcej

Donice Ogrodowe Jest 5 produktów.

Podkategorie

  • Małe

    Donice małe - wysokość 30 cm/ szerokość 30 cm

  • Duże

    Donice duże - wysokość 49 cm/ szerokość 49 cm

  • Wysokie duże

    Donice wysokie duże - wysokość 60 cm/ szerokość 35 cm

  • Ornamentowane
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów