Elementy wystroju Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Donice Ogrodowe

  Jednym z naszych produktów są donice wykonane z płyty warstwowej w kilku wariantach kolorystycznych oraz wielu proporcjach i wymiarach.

  Korpus donicy wykonany jest z jednego kawałka odpowiednio nafrezowanej oraz poskładanej 3-4mm płyty kompozytowej. W korpus wklejamy wzmocnienia na spodzie oraz ściankach z uchwytami, co w połączeniu z najwyższej jakości uszczelniaczem, nadaje donicy odpowiednią sztywność, szczelność oraz wytrzymałość.  Zewnętrzną warstwę donicy tworzy blacha aluminiowa o grubości 0,5mm pokryta dodatkowo lakierem bezbarwnym. Stop zawiera ok 99% aluminium, dzięki czemu nie ima się go korozja a nawet wieloletnia ekspozycja na warunki zewnętrzne nie jest w stanie zaszkodzić wyglądowi naszych donic. W spodzie donicy nawiercone są dreny, które wraz z przymocowanymi do niego nóżkami zapewniają odpływ nadmiaru wody.

  Donice w kolorze szczotkowanego oraz polerowanego (lustro) aluminium stanowią niebanalny dodatek ozdobny nowocześnie zaprojektowanego ogrodu czy biura. Warto nadmienić, że dodatkowym atutem donic lustrzanych jest ich właściwość odbijania obrazu w bezpośredniej okolicy ich położenia, co powoduje niesamowity efekt rozmywania się donicy w tle oraz pozornej lewitacji posadzonej w niej rośliny. Materiał wykonania oraz nowoczesny design, czyni nasz produkt godnym uwagi, oryginalnym elementem dekoracyjnym do zastosowania w kompozycjach odważnych i pomysłowych projektantów wnętrz i ogrodów. Natomiast donice o drewnopodobnym deseniu reprezentują bardziej klasyczny styl i zaspokoją z kolei gusta tradycjonalistów, skłaniających się bardziej w stronę estetyki rustykalnej.

  Możliwość wykonania donic o indywidualnych rozmiarach – wycena indywidualna

 • Wazony

  Powstała w naszym studio seria wazonów to wynik prac nad wzornictwem użytkowym.  Na potrzeby projektu zaadaptowaliśmy i unowocześniliśmy  inkrustację - technikę zdobnictwa, która polega na osadzaniu materiału w podłoże z odpowiednio wykonanymi wgłębieniami. Z elementu mającego stać się tłem dla grafiki za pomocą frezarki wybiera się materiał, tak aby w  powstały w ten sposób wpust wpasować precyzyjnie wycięte mozaiki. Nasze wazony są także próbą konfrontacji nowoczesnej formy z mozaikową ornamentyką rodem z poprzedniej epoki.

 • Lampy
 • Zegary
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji