Reklama Jest 8 produktów.

Podkategorie

 • Kasetony podświetlane

  Jednym z ważniejszych aspektów identyfikacji wizualnej jest reklama elewacyjna pełniąca rolę informacyjną jak i estetyczną. Ma ona nie tylko wskazać lokalizację Państwa biura czy placówki ale, co ważne, zachęcać do odwiedzenia przez potencjalnych klientów.

  Reklama świetlna bądź szyld winna pełnić rolę swoistego wabika dla tego jej projekt zawsze wymaga indywidualnego podejścia oraz śmiałych i oryginalnych pomysłów na realizację. Projektowane i wykonywane przez nas kasetony przestrzenne cechują niebagatelne rozwiązania techniczne i graficzne. Stosujemy wyłącznie ekologiczne i energooszczędne systemy podświetlania LED firmy LG i Samsung, dzięki czemu nasze projekty są tanie w eksploatacji oraz praktycznie bezawaryjne.

 • Potykacze


  Podstawową cechą odróżniającą nasz produkt od oferty konkurencji jest materiał z którego jest wykonany.
  Konstrukcja potykacza  powstaje  w oparciu o stworzony w 100% przez nas projekt obróbki płyt kompozytowych. Stosowane przez nas płyty składają się z dwóch warstw lakierowanego na biało aluminium osadzonych na trzonie z tworzywa sztucznego dzięki czemu potykacz naszej konstrukcji opiera się wszelkim niekorzystnym czynnikom wynikającym z ekspozycji zewnętrznej, a co najważniejsze posiada stabilność oraz wagę czyniącą go odpornym na najsilniejsze podmuchy wiatru.

  Jeśli prowadząc sklep, cukiernię, restaurację masz zwyczaj informować potencjalnych klientów o promocjach, ofertach dnia czy rabatach a chciałbyś to robić w bardziej estetycznej formie nasz potykacz zadowoli Twoje oczekiwania.

  Specyfikacja produktu:

  • wykonanie z estetycznej i trwałej płyty kompozytowej
  • sztywna i stabilna konstrukcja
  • staranne w każdym detalu wykonanie - prestiżowy, nowoczesny wygląd
  • nanoszenie informacji z obu stron potykacza odbywa się na zasadzie tablicy (whiteboard) przy pomocy pisaka (w zestawie)
  • możliwość zamieszczenia loga Twojej firmy z folii ploterowej (wycena indywidualna)

  Wykonujemy również potykacze z frezowanym logiem z plexi do podświetleń w technologii LED.


 • Gadżety reklamowe
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów